company logo

Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Danuta Zboralska
piątek, 19 października 2012 07:09

Dzień 12 października poświęcony był obchodom Święta Edukacji Narodowej. Z tej okazji młodzież pod kierunkiem pani Katarzyny Marciniak przygotowała humorystyczną część artystyczną, prezentując  praktyczne stroje nauczycielskie, zaś wychowankowie świetlicy, pod opieką pani Magdaleny Ceglarek, przygotowali pamiątkowe kartki z podziękowaniami.

Święto stało się również okazją do złożenia podziękowań nauczycielom ze strony Dyrekcji Szkoły.

Pani Dyrektor Izabela Cieślewicz wręczyła nagrody tym pracownikom, których pracę ceni szczególnie.

Na zakończenie głos zabrały panie: Agnieszka Stopa- przedstawiciel ZNP w Grodzisku Wlkp. oraz Justyna Michalska- Przewodnicząca Rady Rodziców, które również złożyły życzenia nauczycielom oraz bukiety kwiatów na ręce pani Dyrektor.

Po akademii na zaproszonych gości, obecnych i emerytowanych pracowników szkoły, czekała miła niespodzianka w postaci kawy i ciasta.

D. Zboralska

Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/szkolaro/public_html/images/stories/den1/

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.